Podatki w Chmurze – system dla biur rachunkowych

Witajcie w moim drugim wpisie na blogu! Minęło naprawdę sporo czasu od ostatniego wpisu, bo ponad miesiąc.

Chciałem się podzielić z Wami taką oto ciekawą informacją 🙂 Otóż razem z moim znajomym wdrożyliśmy dnia 16.11.2019 naszą pierwszą wersję systemu Podatki w Chmurze na produkcję! Działa ona w modelu SaaS, tzn. system działa w chmurze i dostępny jest dla zainteresowanych osób w planie abonamentowym miesięcznym lub rocznym.

System ten napisaliśmy wspólnie z kolegą, ponieważ kolega zwalidował ten pomysł wśród swoich ksiegowych. Okazało się, że chętnie by oni z czegoś takiego korzystali. Główny problem, który rozwiązuje i automatyzuje system Podatki w Chmurze to powiadamianie klientów o należnych podatkach do zapłacenia za każdy miesiąc. System ten podczas wysyłania deklaracji do klienta automatycznie podstawia rodzaje podatki które dana firma płaci. Następnie wystarczy już tylko wpisać wyliczone kwoty podatków w odpowiednie pola i kliknąć przycisk wyślij i tyle 🙂 Opcjonalnie można także załączyć jakieś pliki do wiadomości e-mail lub napisać jakieś dodatkowe uwagi dla klienta.

Obecnie bardzo mocno staramy się rozwijać nasz produkt. Tak samo nastawiamy się mocno na marketing i kontakt z potencjalnymi klientami. Wiadomo, że po cichu liczymy na sukces 🙂 Innymi słowami trzeba być dobrej myśli!

Podatki w Chmurze – system dla biur rachunkowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry